Kahla na Targach Szkła i Ceramiki w Serocku – edycja wiosna 2014

P1090131.600x200

 

W dniach 13-14 maja Kahla gościła na największych w Polsce Targach Szkła I Ceramiki oraz dodatków do wystroju wnętrz, organizowanych dwa razy w roku przez firmę VITREL.
Edycja wiosenna odbyła się tym razem w Serocku nad Narwią, 30 km na północ od Warszawy.

W tym malowniczym otoczeniu nie mogło oczywiście zabraknąć porcelany Kahla!

Wśród prezentowanego asortymentu znalazł się pełen przegląd kolekcji Kahla, począwszy od klasycznej obiadowo-kawowej białej porcelany w różnorodnych formach, poprzez zestawy o różnych zastosowaniach – sushi, BBQ, pełną kolorów tęczy kolekcję Pronto Colore po unikatową porcelanę wykończoną “aksamitną” materią zwaną flock, obok której nie można było przejść obojętnie.

Wszystko to w bardzo ładnej aranżacji, na niemałych rozmiarów stoisku.

Targi

 

Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu stoisko Kahla cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród sklepów sprzedających porcelanę i dekoracje do domów. Nie zabrakło także tych o nieco innej specyfice, jak sklepy z kawą i herbatą, sklepy jubilerskie czy firmy wykonujące zdobienia na porcelanie.

 

Jeśli chodzi o asortyment, największą popularnoscią wśród odwiedzających stoisko Kahla, cieszyła się kolekcja Blau Saks – czyli cienkościenna biała porcelana z tradycyjnym XIX – wiecznym, ręcznie malowanym kwiatowym wzorem w kobaltowym odcieniu.

 

Z równie dużym zainteresowaniem spotkała się kolorowa kolekcja Pronto, wśród której znaleźć można różnej wielkości filiżanki, kubki, talerzyki, imbryki, a nawet podgrzewacze.


 

Furorę zrobiły też śliczne dziecięce zestawy dla chłopców i dziewczynek oraz kolekcja porcelany, po której można pisać – Notes – wielka frajda dla dzieci i dorosłych.

 

Niesłabnącym hitem były oczywiście kubki z kolekcji Touch!, po które ręce mijających stoisko wyciągały się same, czy to za sprawą “aksamitnej” dekoracji, czy pięknych, intensywnych kolorów.

 

 

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za przemiłe słowa.

Do codziennych obowiązków wracamy pełni dumy i optymizmu :)

Do zobaczenia na kolejnych targach!