Kahla przedstawia MAGIC GRIP!

magic grip ogolny 600x200

 

Z radością przedstawiamy nowość Kahla, która swą premierę miała na największych europejskich targach wyposażenia wnętrz Ambiente, w ubiegłym tygodniu.
Technologia MAGIC GRIP – Naczynia które nie ślizgają się, nie rysują powierzchni i nie hałasują!

Jak to możliwe?
Podstawę naczyń pokryto silikonowym tworzywem, dzięki któremu używa się ich znacznie przyjemniej. Zawsze pozostają tam gdzie je postawisz,są bezpieczne nawet dla delikatnych blatów i dzięki silikonowej amortyzacji nie stukoczą.

Dwie odsłony MAGIC GRIP

MAGIC GRIP Do kuchni

      

Po raz pierwszy Kahla przedstawia porcelanę przeznaczoną do pieczenia, gotowania i przyrządzania posiłków, opatrzoną niezwykłą technologią Magic Grip. Wśród produktów z kolekcji Five Senses i Update znalazły się takie nowości jak: dzbanki, salaterki, misy oraz naczynia do zapiekania różnego rodzaju potraw, od lasagne, po suflet.
Naczynia do zapiekania opatrzone czarnym silikonem można z powodzeniem stosować w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych.

      

 

MAGIC GRIP Dla stołu

      

      

Kolekcja Magic Grip przeznaczona do jadalni to odświeżona kolekcja Diner, zadziwiająca niezwykłą delikatnością porcelany.Redukcja szumów i brak zarysowań, szczególnie na delikatnych szklanych powierzchniach pozwala na niczym niezmącone delektowanie się ulubionym posiłkiem, czy pyszną kawą.

Szczególne zastosowanie porcelany z technologią Magic Grip z pewnością odkryją też właściciele statków lub jachtów, gdzie kapryśna natura morskich fal skutecznie utrudnia spokojne ucztowanie.

Zobaczcie jak słynny niemiecki kucharz celebryta Christoph Nauheimer gotuje z Magic Grip:

Magic Grip