Nowości 2015 ! – nowa odsłona kolekcji MAGIC GRIP

Magic Grip nowości 2015

Z przyjemnością przedstawiamy nowości Kahla na rok 2015, które ta słynąca z innowacyjnych pomysłów marka zaprezentowała na tegorocznych targach Ambiente we Frankfurcie.
Pierwszą z nich jest MAGIC GRIP w zupełnie nowym wydaniu.
Magic Grip, porcelana, która nie rysuje delikantych powierzchni, nie hałasuje i nie ślizga się, dała się już poznać w zeszłym roku w wersji całkowicie białej.
W tym roku natomiast pojawiło się kilka nowych wzorów:

MAGIC GRIP Gold to biała porcelana z domieszką złota w ciekawych, różnorodnych aranżacjach.
W obrębie tej kolekcji jest kilka linii, które dowolnie można ze sobą zestawiać.

Line of Gold – tradycyjna delikatna dekoracja w postaci ozdabiającej rant złotej nitki

 

Ocean of Gold – tu złota linia okalająca rant łączy się z szarobłękitną dekoracją przywodzącą na myśl spokojne fale oceanu.

 

Leaf of Gold – linia inspirowana naturą przedstawia delikatne liście opadające na wilgotne podłoże, w blasku jesiennego słońca.

 

Ray of Gold – wyraziste złote linie ułożone niczym promienie słoneczne na białej porcelanie Magic Grip. Bardzo elegancka kolekcja.

 

MAGIC GRIP Wildblume – Dzikie kwiaty

Patrząc na tę kolekcję aż czujemy zapach kwiatowej łąki. Tu na porcelanie z linii Five Senses zagościły polne kwiaty w różnych odcieniach, od koralowej czerwieni maków przez odcienie żółto-złote, szkarłatne aż po intensywne błekity chabrów. Projektantka Lisa Keller oddała hołd tym niezwykle pięknym I kruchym kwiatom. Kwintesencji całej kolekcji dodaje oczywiście przezroczysta silikonowa powłoka na podstawie.