Kolekcja Atelier

Atelier_collection

 

Kolekcja KAHLA Atelier to ewolucja prostych pomysłów w piękne porcelanowe naczynia.

Od wielu lat Kahla pozwala młodym artystom z całego świata odkrywać i poszerzać swoje horyzonty i artystycznego potencjału. Umożliwia samodzielne projektowanie porcelany bez narzucania określonej konwencji. Poprzez warsztaty Kahla kreativ firma szuka nowych talentów, nawiązując współpracę z uczelniami wyższymi i organizując liczne konkursy.

Od 2010 roku Kahla kreativ wspiera artystyczne, kreatywne i naukowe badanie porcelany oraz całej kultury serwowania posiłków. Umożliwiając wprowadzenie nowych wzorów i technologii zdobienia. Najciekawsze projekty zostały wprowadzone do produkcji pod nazwą Atelier. Kolekcja nieustannie powiększa się o nowe oryginalne wzory.

Apparatus:

”"

Pojemnik Apparatus zachwyca swoją przydatnością! Można za jego pomocą wycisnąć plasterek cytryny lub pomarańczy, który doda aromatu herbacie. Sprawdzi się również jako mini tarka na której bez trudu zetrzesz gałkę muszkatołową lub rzodkiewkę. To prawdziwe naczynie renesansu!

Zgrabna miseczka- klosz z kolekcji Just Lift dopełni mistrzowską prezentację niewielkiej kulinarnej niespodzianki! Idealna do podawania sera, masła owoców albo małej porcji musli- akurat na ząb!

Perls:

”"

Magiczny plaster miodu z kolekcji Perls, zmienia sposób patrzenia na porcelanę. Zwykle służy nam do serwowania gotowych dań, tutaj porcelana staje się narzędziem to ich przygotowania. Dając jednocześnie nowe, ciekawe opcje prezentacji kulinarnych osiągnięć.

 

Mind the Gap:

”"

Kubki z kolekcji Mind the Gap to doskonałe rozwiązanie problemu, który dotyka miłośników herbaty. Specjalne wycięcie z kolorowym akcentem w którym można umieścić sznureczek od torebki zapobiega jego wpadaniu do napoju.

Slop:

”"

Slop to zastawa stołowa o nietypowym designie. Naczynia wyglądają jak gdyby omyłkowo wylano na nie farbę! Ten design podkreśla znaczenie procesu tworzenia oraz integracji twórcy z projektem.

Cut:

”"

Naczynia Cut, zachwycają wyjątkowym kształtem, świetne do podawania niewielkich porcji posiłków. Połączenie nowoczesnego pomysłu z staroświecką elegancją.

Una:

”"

Wielofunkcyjna karafka z kieliszkiem Una nie tylko przyda się do podania dowolnego napoju, ale także może służyć jako wazon na kwiaty a odwrócony do góry nogami kieliszek jako pomysłowy świecznik.

L’horizon: