Kahla

Tradycja

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów – takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Najciekawsze projekty


Kolekcja Notes- doskonały przykład kolekcji z wartością dodaną

Nie musisz już szukać karteczki, żeby przekazać komuś ważną wiadomość, teraz możesz ją podać dosłownie na talerzu. Linia otwiera przed użytkownikiem nową możliwość- po powierzchni naczyń Notes można pisać ołówkiem lub kredkami! Napisy można z łatwością usunąć myjąc naczynia ręcznie lub w zmywarce albo używając gumki do mazania.

Kolekcja touch!

Opatentowana technologia touch! otrzymała już kilka prestiżowych nagród w dziedzinie design’u. Specjalna trójwymiarowa otoczka w 12 żywych kolorach zadziwia gładkością i aksamitnym połyskiem.
W kolekcji touch! są filiżanki do espresso, cappuccino, macchiato, miseczki śniadaniowe, jak i pełna zastawa stołowa.
Dla celów promocyjnych i reklamowych polecamy kubki i filiżanki z logiem naniesionym w technologii touch! lub wygrawerowanym laserowo w aksamitnej powierzchni.

Kolekcja Centuries

Połączenie różnych sposobów zdobienia porcelany, starego i nowego! Ta elegancka kolekcja jest swoista podróżą przez wieki. Elementy wszystkich wzorów Centuries można ze sobą łączyć tworząc indywidualną kompozycję. Wzory, mimo że różne dobrze do siebie pasują. Linia występuje w czterech ciekawych wzorach:

Centuries Epoque  to wyjątkowe połączenie opływowej, porcelany z motywami historycznymi i artystycznymi m.in. we wzorach, zdobieniach i stylowych uszkach.

Centuries Mirasol to prawdziwa, prążkowana elegancja, która od razu zwraca uwagę na stole. Tradycyjny porcelanowy szyk w połączeniu z delikatnymi prążkami na powierzchni misek, talerzy i filiżanek wygląda po prostu wspaniale.

Centuries Thuringia to porcelana, która swoimi motywami sięga do tradycji prosto z Saksonii i Turyngii – prostota porcelany urozmaicona prążkami-żeberkami przyciąga uwagę i sprawia oczywiste dla oka wrażenie elegancji i dobrego smaku.

Centuries Feston to połączenie geometrycznych kształtów z delikatnym wzorem. Prosta linia brzegowa w sposób harmonijny przechodzi w delikatnie zdobiony rant. Zmiana jest subtelna i jednocześnie intrygująca.