Segmenty biznesu

Marka KAHLA posiada bogatą ofertę porcelany, która odpowiada na potrzeby klientów różnego typu, niemal w każdym segmencie biznesu.

Porcelana dla domu

Kolekcje z tej kategorii odznaczają się oryginalnością, projektanci stawiają sobie nowe wyzwania, dążąc do osiągnięcia ciekawego a nawet zaskakującego efektu. Kahla stawia na innowacje, nietypowe rozwiązanie oraz funkcjonalność. W ofercie można znaleźć pojedyncze produkt jak i całe zestawy lub komplety dla dwojga.

Porcelana na prezent

To kategoria idealna by wybrać prezent od serca dla bliskiej osoby lub gustowne akcesorium dla nieznajomego. Kolekcja prezentów Kahla obejmuje wiele nieprzeciętnych produktów pełnych fantazji, stylowe przykuwające wzrok naczynia, odpowiednie na każdą okazję.

Dla gastronomii

Porcelana projektowana dla hoteli i restauracji jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na zarysowania. Bez problemu można ją myć w zmywarkach lub wyparzarkach. Rysy ze sztućców można z łatwością usunąć, specjalnym balsamem do czyszczenia porcelany lub delikatnym proszkiem do prania. KAHLA dba również o estetyczny wygląd swoich produktów. Wachlarz wzorów jest wręcz nieskończony, od prostych, klasycznych kolekcji do tych bardziej szalonych, kolorowych, o nietypowym kształcie.

Kolekcje marki KAHLA są długo kontynuowane, a co za tym idzie, zawsze można uzupełnić niekompletny zestaw.

Porcelana promocyjna

Masz własny biznes i osiągasz sukcesy? Pokaż to nowym klientom i partnerom biznesowym. Porcelana reklamowa KAHLA pozwala na umieszczenie dowolnego sloganu, nazwy firmy lub loga na powierzchni naczynia. Ta oryginalna forma komunikacji pomoże ci rozwinąć skrzydła lub nie dać o sobie zapomnieć, mało jest bowiem przyjemniejszych rzeczy niż jedzenie i picie!

Indywidualne projekty mogą być naniesione jako grawer w aksamitnej powłoce touch! gdzie tkanina wtopiona jest w porcelanę tak że naczynia można bezpiecznie myć w zmywarce i poddawać działaniom wysokiej temperatury. Dostępne w 12 soczystych kolorach!

Kolekcja Update:

Kolekcja touch!:

Lub jako nadruk wewnątrz albo z zewnątrz naczynia, gdzie czcionka, kolor i wielkość nadruku dobierane są indywidualnie.

Po więcej informacji proszę wysyłać wiadomości na adres: info@creativeproducts.pl