Dla gastronomii

JAKOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ W POŁĄCZENIU Z WYSMAKOWANYMI POMYSŁAMI
Nie ważne czy mówimy o zwykłej stołówce,wyszukanej kuchni, bistro, tętniącym życiem klubie przy plaży lub zacisznej restauracji – mamy to, czego szukasz! Staramy się by nasze projekty pobudzały Twoją kreatywność w kuchni i poza nią.
Gwarantujemy wszystko czego można by się spodziewać w odniesieniu do usług dla profesjonalistów- takich jak Ty!

Kolekcja All Stars jest doskonale przystosowana do potrzeb zarówno dużej restauracji jak i małego bistro: prosty, ponadczasowy design, którego zaokrąglone kształty nadają mu łagodnej formy, szerokie brzegi talerzy sprawiają że dobrze się je nosi, a szef kuchni ma miejsce na pokazanie swojej kreatywności. All Stars jest jednocześnie bardzo wytrzymała i doskonale łatwa do układania. Kolekcja składa się z 38 elementów, co zadowoli nawet najbardziej wymagających restauratorów. Dostępna w kilku wzorach.

Proste i skuteczny sposób na zaprezentowanie dania w kuszący sposób: Kolekcja Matinee. Jasno określone formy, klasyczne kształty i kolory pasują do nowoczesnej kawiarni lub klimatycznego bistro. Matinee to połączenie formy z doskonałą funkcjonalnością, która przetrwa próbę czasu. Specjalnie zaprojektowane artykuły zaspokoją potrzeby serwujących oraz gości.

System Plus oferuje zarówno wspaniałe funkcje i wyraźne kontury. Wszystkie elementy w tym zestawie nakładają się na siebie, aby zaoszczędzić miejsce. Wzmocnione krawędzie sprawiają, że porcelana zwycięża w starciu z zagrożeniami jakie niesie ze sobą intensywne użytkowanie. Otwarte grille, kuchenki mikrofalowe i zmywarki do naczyń nie wpływają na wygląd naczyń.

Buffet- ta kolekcja zachwyca prostotą, a surowy design przywodzi na myśl jadłodajnie z minionej epoki. Świetnie sprawdzi się na eleganckim bankiecie jak i dla małego bistro. Naczynia są precyzyjnie wykonane, a twarda porcelana jest odporna na uszkodzenia.