Porcelana na prezent

Kolekcja prezentów Kahla obejmuje wiele nieprzeciętnych produktów pełnych fantazji, stylowe przykuwające wzrok akcesoria i porcelanę,Podarunki Kahla są odpowiednie zarówno na oficjalne okazje, jaki te mniej formalne. Wystarczy podjąć decyzję, czy chcesz zachować te praktyczne i urocze rzeczy dla siebie czy je komuś w prezencie.Kochasz rzeczy niezwykłe? Kahla dostarcza inspiracji: cała masa niespodzianek, które zaskoczą Cię swoją śmiałością i świeżością!

Niepowtarzalny zestaw Twin Set z kolekcji Update to otulony aksamitną tkaniną kubek lub zgrabna miseczka wraz z podstawką na przekąski. Naczynia wykonane z gładkiej porcelany z przyjemną w dotyku aplikacją sprawią, że w każdym miejscu poczujesz się jak w domu.

Dotknij i poczuj! Niezwykłe filiżanki do espresso, cappuccino i macchiato, które poza wykonaniem z pięknej porcelany zachwycają koralowym uszkiem, w które wtłoczono aksamitną w dotyku tkaninę otulającą palce i sprawiającą, że unosi się ją szalenie przyjemnie. Identyczny dodatek również na podstawce – to dzięki niemu ryzyko przesuwania się filiżanki wyeliminowano do zera! Filiżanki z kolekcji Caffeemania w estetycznych opakowaniach to idealny pomysł na prezent!

Specjalna powierzchnia naczyń z kolekcji Notes umożliwia rysowanie po porcelanie.Słowa mogą być łatwo usunięte.Osobisty prezent dla dobrych znajomych, innowacyjny tag name, słodki sposób na powiedzenie „dzień dobry” bliskiej osobie. Każdy produkt Notes to nie tylko oryginalny pomysł ale i praktyczny sposób na zostawienie wiadomości! W wersji na prezent dostępne są 3 ładnie zapakowane zestawy: Elixyr, Abra Cadabra oraz Five Senses Deli.

Kolekcja Lola Sternenflirt to przepiękna porcelana, która zachwyca czerwonymi, świątecznymi motywami i wnosi do domu atmosferę pełną radości i energii. Czas świątecznych rozmów przy stole wzbogaca o wyjątkowo nastrojowe elementy, które przyciągają oko i przypominają o mikołajkowych prezentach.

Kolekcja Aronda Erzgebirge to nastrojowa porcelana, która w ponadczasowy sposób sięga do tradycji świąt i sprawia, że na rodzinnym stole gości magia, ciepło i dobre emocje. Przyjemna w dotyku, subtelna i niezwykle wyrazista forma

Kolekcja Lola Angelino to anielskie cherubinki, które przysiadły na porcelanie, by wnieść do domu magię świąt, ciepło i pozytywne emocje. Motyw aniołka wśród gwiazdek lub na jednolitym tle to coś, co przyciąga uwagę i zachęca do wyciszenia i uśmiechu.