Porcelana reklamowa

SKUTECZNA KOMUNIKACJA W PROJEKTOWANIU PORCELANY
Tworzysz produkt. Osiągasz sukces. Masz wspaniały pomysł. I chcesz połączyć wszystko w spójną całość. Nowych klientów, długoletnich partnerów biznesowych, swoich współpracowników i reprezentantów mediów. Potrzebujesz: NAS. Ponieważ mamy: Produkty, sukces, wspaniały pomysł i możliwość by to wszystko połączyć. Naszych produktów możesz używać na wiele sposobów, są bardzo funkcjonalne. BMW, Lufthansa, Miele, Dr Oetker, Audi – te korporacje z powodzeniem używają produktów z zakresu porcelany Kahla. Bądź naszym gościem! Twój cel jest naszą motywacją! Otrzymaliśmy 60 nagród za wzornictwo, możemy dopasować wzory do indywidualnych potrzeb klienta. Projektujemy dla przedsiębiorców- takich jak Ty!

Oferta porcelany promocyjnej Kahla jest bardzo szeroka. Opracowaliśmy wiele metod nanoszenie pożądanych treści na naczynia.

Kubki touch!- Dzięki nadrukom, kubki stają się czymś więcej niż tylko naczyniami do picia: przejrzysty projekt, ergonomiczne uchwyty, stabilna podstawa z solidnej, twardej porcelany, zatrzymują aromat napoju i przyjemnie się z nich korzysta. Różnorodność kształtów i rozmiarów gwarantuje indywidualne podejście. Opracowane przez doświadczonych projektantów i ekspertów w dziedzinie projektowania porcelany. Do tego dowolne logo lub napis wygrawerowane na stałe w delikatnym aksamicie.

Notes- Charakterystyczną cechą tej porcelany jest łatwość zapisania.Specjalna powłoka po której można bez problemu pisać ołówkiem a później równie łatwo zmazać napis gumka nadaje prawdziwie osobisty charakter reklamie. Twórcy kolekcji skupili się na bardzo indywidualnej formie przekazu, nieszablonowej, skierowanej właśnie do Ciebie…

Relief- Tłoczone dekoracje pozwolą Ci dosłownie poczuć przekaz reklamy pod palcami. Wypukłe lub wklęsłe wzory z każdym dotknięciem pobudzają zmysły i przypominają osobie.

Zestawy biurowe- klasyczne zestawy naczyń z naniesionym logo lub hasłem reklamowym. Eleganckie a jednocześnie oryginalne. Zdobienia pozwalają działać machinie promocji przez cały czas, podczas lunchu, spotkania z kontrahentem czy w sali konferencyjnej.

Elixyr/Five Senses

Cafe Sommelier